Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorduklarınız

Aklınıza takılan sorulara cevaplar.

Rezervasyonunuzu, Online Rezervasyon Formunu Doldurarak Kolayca Yapabilirsiniz. Online Rezervasyon İşleminizden Sonra, Belirtiğiniz Email Adresinize Transfer Bilgileriniz Gönderileçektir. Dilerseniz Rezervasyonunuzu 7/24 Müşteri Hizmetlerini Arayarakda Yapabilirsiniz.* Araçlarımızın Bagaj Kapasiteleri Bellidir, Lütfen Bunu Dikkate Alınız !* Her Hangi Bir Problemde Lütfen Çağrı Merkezini Arayınız.

Gideceğiniz Mevkii Listemizde Yer Almıyor ise, Gitmek İstediğiniz Yeri İletişim Formunda Belirterek Bize Gönderebilirsiniz. Size en Kısa Zamanda Fiyat Bilgisi Verilecektir. Dilerseniz Çağrı Merkezinide Arayabilirsiniz.

Rezervasyonunuzu Dilediğiniz Zaman Yapabilirsiniz, Müşteri Hizmetlerimiz 7/24 Hizmet Vermektedir.

Rezervasyonunuzda Yapmak İstediğiniz Değişikliği İletişim Formunu Kulanarak veya Müşteri Hizmetlerini Arayarak, Bize en Geç 12 Saat Önceden Bildirmeniz Yeterli.

Rezervasyonunuzu İptal Etmek İstiyorsanız Bunu Bize en Geç 12 Saat Önceden İletişim Formunu Kulanarak veya Müşteri Hizmetlerini Arayarak Bildirmeniz Yeterli.

Rötar Durumunda Müşteri Hizmetlerini Arayarak Bilgilendirmeniz Yeterli Olacaktır. Rötar Durumuna Göre Araçınız Bekletilir veya Yerine Başka Araç Gönderilir. Uçak Seferinizin İptali Durumunda Yeni Bir Transfer Ayarlanır.

Araçlarımızın Bagaj Kapasiteleri Bellidir, Bagajınızı Seçtiğiniz Araç Tipine ( Sedan, Vito veya Minibüs) Göre Ayarlarsanız Problem Olmayacaktır. Fazla Bagajınız var ise Bunu Lütfen Rezervasyonunuzda Bildiriniz.

Geliş ve Dönüş Transferlerinizin Bir Gün Öncesinden Müşteri Hizmetleri Tarafından Aranacak ve Bilgilendirileceksiniz. Geliş - İzmir Adnan Menderes Havaalanına İndiğinizde Lütfen Çep Telefonunuzu Açınız, Sizi Karşılayacak Şoförümüz Sizinle İrtibata Geçeçektir. Dönüş - Belirtiğiniz Adresden 1 Saat Önceden Havaalanında Olacak Şekilde Alınacaksınız.